0 1 2 3 4 5 6

CORE

Během přípravného procesu se zabýváme nejen technickou a produkční koordinací projektu ale i aktivní tvorbou. Samostatně či ve spolupráci se svými partnery zajišťujeme námi navržená řešení, supervizujeme tvůrčí práce a jsme prostředníkem komunikace mezi subdodavateli a klientem.
All //COOP //specialization Panoramatické projekce Videomapping Virtuální kulisy Laserové technologie Projekce do vodní stěny //Case study Storyboard agrafickýkoncept Půdorys 3D vizualizace scény Wysiwig //Developing --> Car projection Snow projection Projekce do vodní stěny 600 m LED data Panorama projekce //event fun Augmented reality Beat station Laser gate Light painting //CORE Event planning & management Technical supervision Interior light design Event Consulting Event stage & light design Event direction Speech couching Video production Location scouting //FAKE INFO //central hex CORE

Core

Během přípravného procesu se zabýváme nejen technickou a produkční koordinací projektu ale i aktivní tvorbou. Samostatně či ve spolupráci se svými partnery zajišťujeme námi navržená řešení, supervizujeme tvůrčí práce a jsme prostředníkem komunikace mezi subdodavateli a klientem.

Event planning & management Technical supervision Event consulting Event stage & light design Event direction Speech couching Videoproduction Location scouting Interior light design

Cooperation

Podílíme se na akcích a projektech různého charakteru. Proto se neomezujeme tím, co sami vlastníme nebo dokážeme. Neustále rozšiřujeme okruh subdodavatelů specializovaných v různých oborech produkčního i technického zajištění. Dokážeme vám tak zajistit kompletní servis, navíc v týmové sestavě lidí, kteří se dobře znají a jsou zvyklí spolu pracovat.

logo Brumlicht
logo FlasFX
logo Kvant
logo Liesler
logo Tektek
logo Valovy
logo XLab

Specialization

Neustále tvoříme nové a originální koncepty. Tak to bylo, je a bude. Jinak to prostě neumíme. Abychom ale mohli na našem menu nabízet specialitky, musíme se pořád vzdělávat a zajímat se o progres moderních techonologií.

Panoramatická projekce Videomapping Projekce do vodní stěny Virtuální kulisy Laserové technologie

Event Planning

Při realizaci akcí sestavujeme jejich koncepty jako obsáhlou dokumentaci, jejíž součástí je kromě textové explikace i vizualizace scény, půdorys, schéma technického řešení, grafický koncept projekčního obsahu a další prezentační přílohy. Vše tak máte vymyšleno od A do Z a na jednom místě.

Storyboard a grafický koncept Půdorys 3D vizualizace scény Wysiwyg

Developing & first time

Naším hlavním motorem je vytváření unikátních konceptů, o kterých můžeme říci, že jsme je realizovali jako první ať už v ČR nebo na světě. Proto se zabýváme adaptací i vlastním vývojem event technologií a interaktivních aplikací. Pro inspiraci neustále vyhledáváme novinky na trhu.

Car projection Snow projection Projekce do vodní stěny Panorama projekce 600m2 LED data

Event Fun

Augumented Reality Beat station Laser Gate Light painting

PRACUJETE PODOBNĚ? TAK NÁS KONTAKTUJTE

Contact